Lasīšanai: 1 minūte

Kādus jaunus likumprojektus gatavo komercdarbības regulēšanas jomā?

J
jautā:
03. oktobrī, 2017
Jana Jovaisa

Sveicināti! Kādi jauni likumprojekti tiek gatavoti komercdarbības regulēšanas jomā?

A
atbild:
04. oktobrī, 2017
Inese Helmane
LV portāls

Diemžēl uz tik plašu jautājumu nav iespējams atbildēt, jo ik nedēļu Ministru kabinets (MK) un Saeima lemj par desmitiem likumu un MK noteikumu, kas skar dažādas komercdarbības jomas. Jums būtu jāseko līdzi jaunumiem Ekonomikas un citu ministriju, MK un Saeimas mājaslapās, kā arī informācijai medijos.