Par DKS „Līdums” sludinājumu „Latvijas Vēstnesī”

J
jautā:
01. septembrī, 2010
Visvaldis Rudzītis

Dārziņu dārzkopības kooperatīvā sabiedrībā ,,Līdums” 2008. gadā ir veikti grozījumi statūtos. Vai tos publicē „Latvijas Vēstnesī”, un kā tos pareizi atrast? Ja nē, kur tos vēl var meklēt? Paldies.

A
atbild:
07. septembrī, 2010
Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
Aija Sinkēviča, Klientu centra vadītāja

Laikraksts „Latvijas Vēstnesis” kā oficiālās informācijas publikācijas nodrošinātājs publicē tikai paziņojumus par Uzņēmumu reģistra ierakstos veiktajām izmaiņām.

Uzņēmumu reģistrā par DKS „Līdums”, reģ. Nr. 40103057046, 08.07.2008. ir reģistrētas sekojošas izmaiņas: mainītas amatpersonas un grozīti statūti. Par to laikrakstā „Latvijas Vēstnesis” 01.07.2008. Nr. 106 (3890) > Sludinājumi > Uzņēmumu reģistra ziņas ir publicēts Uzņēmumu reģistra paziņojums, kas satur ziņas par amatpersonām, kuras ir valdes locekļi.

Reģistrācijas numurs: 40103057046
Nosaukums: dārzkopības kooperatīvā sabiedrība "LĪDUMS"
Juridiskā adrese: Rīgas rajons, Carnikavas pagasts, Carnikava, Mazā Robežu iela 18
Atbrīvotas amatpersonas: Valde: Lūsis Jānis, Rīgas rajons, Carnikavas pagasts, Carnikava, Kokgaujas iela 17, Valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt Kooperatīvo sabiedrību kopīgi ar vismaz 8 valdes locekļiem; Oiguss Ivars, Rīga, Nītaures iela 4-29, Valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt Kooperatīvo sabiedrību kopīgi ar vismaz 8 valdes locekļiem; Pavītols Andris, Rīga, Aleksandra Čaka iela 135-36, Valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt Kooperatīvo sabiedrību kopīgi ar vismaz 8 valdes locekļiem; Spudase Rudīte, Rīga, Katrīnas dambis 20a-13, Valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt Kooperatīvo sabiedrību kopīgi ar vismaz 8 valdes locekļiem

Ieceltas: Valde: Drēbnieks Antons, Rīga, Kūdras iela 7-49, Valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt Kooperatīvo sabiedrību kopīgi ar vismaz 4 valdes locekļiem; Galviņa Irēna, Rīga, Pulkveža Brieža iela 17-17, Valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt Kooperatīvo sabiedrību kopīgi ar vismaz 4 valdes locekļiem; Garenčika Viktorija, Rīgas rajons, Carnikavas novads, Carnikava, Mazā Robežu iela 16, Valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt Kooperatīvo sabiedrību kopīgi ar vismaz 4 valdes locekļiem; Leduka Dzintra, Rīga, Malienas iela 15-40, Valdes priekšsēdētājs ar tiesībām pārstāvēt Kooperatīvo sabiedrību atsevišķi; Manoilo Alla, Rīga, Strēlnieku iela 15-13, Valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt Kooperatīvo sabiedrību kopīgi ar vismaz 4 valdes locekļiem; Radionova Lidija, Rīga, Kaļķu iela 2-51, Valdes loceklis ar tiesībām pārstāvēt Kooperatīvo sabiedrību kopīgi ar vismaz 4 valdes locekļiem

Izmaiņas: 08.07.2008. mainītas amatpersonas, grozīti statūti
Publikācijas Nr.: KMR 00025404458479

Sludinājuma publikāciju varat apskatīt šeit.
Statūtu teksta grozījumus vai pilnu statūtu tekstu laikrakstā „Latvijas Vēstnesis” nepublicē. Par statūtiem Jums ir jāinteresējas dārzkopības kooperatīvās sabiedrības „Līdums” valdē.