Lasīšanai: 1 minūte

Pedagogam atvaļinājums 8 nedēļas

J
jautā:
12. jūnijā, 2012
lienite mazā

Vēlos doties atvaļinājumā ar 1.jūliju, 2012. Esmu pirmsskolas skolotāja, cik ilgs ir mans atvaļinājums un ar kādu datumu man jāatgriežas darbā?

A
atbild:
19. jūnijā, 2012

Izglītības likuma 52.pants „Pedagoga tiesības” nosaka, ka pedagogam ir tiesības saņemt valsts garantētu apmaksātu ikgadējo astoņu nedēļu atvaļinājumu.

Tātad, ja atvaļinājumā dosieties ar 2.jūliju (1.jūlijs ir svētdiena), tad darbā atgriezīsities 27.augustā.