Neskaidrība par autostāvvietas pakalpojumiem

J
jautā:
01. februārī, 2017
Jānis

SIA “Konsultatīvā sabiedrība “Conventus”” atsūtīja pretenziju par to, ka ir nenokārtotas parādsaistības pret Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” par neapmaksātiem autostāvvietas pakalpojumiem, pamatojoties uz paziņojumu (14.05.2014.). Pretenzija atsūtīta 2017. gada 31. janvārī. Tā kā nav nekādu pierādījumu par pārkāpuma apstākļiem (kur tas ir noticis, kurā laikā (ir tikai datums), lūdzu atsūtīt “Rīgas satiksmes” paziņojumu, bet “Conventus” atbildi nesniedz. Kā var noskaidrot reālos lietas apstākļus?

A
atbild:
02. februārī, 2017
SIA "Rīgas satiksme"
Viktors Zaķis, Klientu apkalpošanas un komunikācijas daļas vadītājs

Gadījumos, ja personai rodas jautājumi vai neskaidrības, saņemot SIA “Konsultatīvā sabiedrība “Conventus””  pretenziju par nenokārtotām parādsaistībām, ir jāgriežas SIA “Konsultatīvā sabiedrība “Conventus””. Šim uzņēmumam ir pieejama visa parādsaistības pamatojošā dokumentācija. Ja rodas kādas neskaidrības komunikācijā, persona var vērsties RP SIA “Rīgas satiksme” – mēs palīdzēsim novērst visas neskaidrības.

Šajā konkrētajā gadījumā, lai noskaidrotu, kādēļ ir aizkavējusies atbilde, nepieciešamas sīkākas detaļas par situāciju.