DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
15. maijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ārlietas

Valsts sekretārs tiekas ar Kazahstānas ārlietu ministra vietnieku

2024. gada 15. maijā, Latvijas Ārlietu ministrijā valsts sekretārs Andris Pelšs tikās ar Kazahstānas ārlietu ministra vietnieku, Latvijas–Kazahstānas Starpvaldību komisijas līdzpriekšsēdētāju Romānu Vasiļenko (Roman Vassilenko), kurš Latvijā ieradies darba vizītē.

Valsts sekretārs uzsvēra aktīvo dialogu starp Latviju un Kazahstānu, tostarp atzīmējot Kazahstānas transporta ministra vizīti Rīgā 15. maijā un 16. maijā paredzēto Latvijas–Kazahstānas Starpvaldību komisijas sanāksmi, kuru no Latvijas puses vadīs labklājības ministrs Uldis Augulis, bet no Kazahstānas puses – R. Vasiļenko.

Tikšanās laikā valsts sekretārs pauda Latvijas interesi turpināt attīstīt divpusējo ekonomisko un starpnozaru sadarbību, īpaši tirdzniecības jomā, turpinot ciešu sadarbību sankciju jautājumos, lai nepieļautu to apiešanu. Sarunu partneri apsprieda ES un Centrālāzijas reģionālo sadarbību, Krievijas izvērsto karu pret Ukrainu, kā arī uzsvēra, ka jāturpina darbs līgumtiesiskās bāzes pilnveidošanā un paplašināšanā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI