DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
01. martā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Ēnu dienā pielaiko Valmieras novada pašvaldības darbinieku profesijas

4. aprīlī norisināsies Ēnu diena, tajā piedalīsies arī Valmieras novada pašvaldība, piedāvājot skolēniem iespēju iepazīt pašvaldības darbu un tās darbinieku pienākumus. 

Valmieras novada pašvaldībā skolēniem būs iespējams uzzināt vairāk par pašvaldības darbu, speciālistu ikdienu un pārliecināties, vai vēlas savu nākotni saistīt ar ēnojamo profesiju. Ēnām savu profesiju piedāvās pielaikot Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs un viņa vietnieks attīstības, sadarbības un sociālajos jautājumos, Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļa, Attīstības nodaļa, Informāciju tehnoloģiju centrs, Sporta pārvalde, Sociālo lietu pārvalde, Valmieras muzejs, Naukšēnu Cilvēkmuzejs, Valmieras novada pašvaldības policija, Burtnieku jauniešu centrs, bibliotēkas Valmierā, Rencēnos, Jērcēnos, Sedā, Trikātā, Vecatē.  

Lai pieteiktos, skolēni aicināti meklēt Valmieras novada pašvaldības vakances Ēnu dienas tīmekļvietnē www.enudiena.lv un iesniegt pieteikumu ar īsu motivācijas aprakstu.  

Pieteikšanās Ēnu dienai noritēs trīs kārtās: no 1. līdz 4. martam; no 8. līdz 11. martam; no 15. līdz 18. martam. Pēc katras kārtas noslēguma Valmieras novada pašvaldība apstiprinās saņemtos pieteikumus, kā arī, tuvojoties 4. aprīlim, sazināsies ar katru ēnu individuāli, lai informētu par Ēnu dienas darba kārtību.  

Ēnu diena ir organizācijas “Junior Achievement” karjeras izglītības pasākums 1.–12. klašu skolēniem. Ēnu dienas mērķis ir veicināt skolēnu izglītības satura sasaisti ar reālo dzīvi, palīdzot skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum.  

Plašāka informācija par Ēnu dienu pieejama www.enudiena.lv vai Facebook lapā @jalatvia. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI