DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
22. novembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Mežainē notiks starptautiskās militārās mācības “City of Black Angels”

No 22. līdz 28. novembrim Kuldīgas novada Raņķu pagastā, militārajā poligonā “Mežaine” notiks starptautiskas militārās mācības “City of Black Angels”, lai trenētu sabiedroto un Zemessardzes vienību spējas vienotai uzdevumu izpildei.

Mācībās Nacionālo bruņoto spēku karavīri un zemessargi no Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes kopā ar Francijas Republikas bruņoto spēku rotu pirmo reizi  veiks kopīgus taktiskos vingrinājumus – trenēs militāras kaujas vides procedūras objekta ieņemšanai apbūvētā teritorijā un uzņemošās valsts atbalsta nodrošināšanu, tajā skaitā arī testētu standarta operāciju plānus sabiedroto uzņemšanai Latvijas teritorijā. Šādām mācībām ir būtiska loma, lai praktiski stiprinātu vienību savstarpējo sadarbību aizsardzības uzdevumu veikšanai.

Iedzīvotāju ievērībai

Kuldīgas novada Raņķu pagastā, militārajā poligonā “Mežaine” notiks Latvijas un sabiedroto karavīru un militārās tehnikas pārvietošanās.

Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret militārajām mācībām, jo tās ir vērstas uz mūsu valsts aizsardzības spēju uzlabošanu un reģionālās drošības stiprināšanu.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI