DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. janvārī, 2022
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Veiksmīgi noritējusi publiskā apspriede par Valsts policijas formas tērpu iegādi

Pagājušajā piektdienā, 21. janvārī, Valsts policija sadarbībā ar Latvijas Drošības un aizsardzības industrijas federāciju (DAIF Latvija) organizēja publisku apspriedi par Valsts policijas jaunā dizaina formas tērpu iepirkumu, lai piesaistītu potenciālos formas tērpu piegādātājus gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī.

Apspriedē epidemioloģiski drošos apstākļos klātienē un tiešsaistes platformā “Webex” bija pārstāvēti septiņi uzņēmēji un Vieglās rūpniecības uzņēmumu asociācija, kā arī Valsts policijas un Latvijas Drošības un aizsardzības industrijas federācijas pārstāvji.

Uzņēmēji pozitīvi novērtēja Valsts policijas iniciatīvu un atvērtību dialogam, uzaicinot potenciālos piegādātājus uz diskusiju, lai abas puses izprastu katra iespējas un vajadzības, kā arī kvalifikācijas un līguma izpildes jautājumus. Policijas izstrādātās kvalifikācijas un tehniskās prasības tika atzītas par atbilstošām, vienlaikus diskusijas dalībnieki sniedza priekšlikumus iepirkuma dokumentu precizējumiem, lai Valsts policija iegādātos kvalitatīvu formas tērpu un uzņēmējiem būtu skaidri nosacījumi līguma izpildē. Jāpiemin, ka šajā diskusijā netika skarti jautājumi par formastērpa dizainu, bet gan tā nodrošināšanu – dizains nemainās!

“Vērtējot sanāksmē apspriesto, kā arī ņemot vērā iepriekšējo pieredzi, uzskatām, ka šī diskusija bija veiksmīga, jo varējām izzināt problēmas un noskaidrot ražotāju viedokli, paraudzīties no viņu skatupunkta un saprast, kas jāuzlabo, lai pēc iespējas vairāk ieinteresētu un motivētu pretendentus pieteikties. Esam pateicīgi par dalībnieku sniegto viedokli un novērojumiem, arī argumentētu kritiku un paustajiem priekšlikumiem. Gūtās atziņas bija noderīgas, jo mums visiem ir viens galvenais mērķis – sniegt policistiem kvalitatīvu produktu,” pauž Valsts policijas Iepirkumu nodaļas priekšnieks Gundars Jankovs.

Vienlaikus Valsts policija pauž pateicību Latvijas Drošības un aizsardzības industrijas federācijai par atbalstu un sadarbību apspriedes īstenošanā, kā arī ražotāju uzrunāšanā.

Jāpiemin, ka līdz šim jaunā dizaina formas tērpi, kas tika oficiāli apstiprināti 2019. gadā, šobrīd ir nodrošināti gandrīz trešdaļai Valsts policijas amatpersonu, kuriem būtu vien nepieciešams atjaunot pāris formas tērpu priekšmetus. Savukārt atlikušie policisti vēl ikdienā nēsā vecā dizaina formas tērpus.

Lai gan pilnvērtīga pāreja uz jaunā dizaina formas tērpiem ir paredzēta līdz 2024. gada 1. jūnijam, Valsts policija cer, ka jau šogad izdosies noslēgt Valsts policijai nozīmīgo līgumu par formas tērpu iegādi un iespējas ātrāk apgādāt policistus ar šiem formas tērpiem, lai ikdienā viņi būtu redzami mūsdienīgās, ērtās un kvalitatīvās formās.

Iepirkumu “Jaunā dizaina formas tērpu un to sastāvdaļu iegāde Valsts policijas amatpersonām uz četriem gadiem” plānots izsludināt februāra sākumā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU