DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
11. novembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Kuldīgas novada domes priekšsēdētāju Ingu Bērziņu ieceļ par Atzinības krusta lielvirsnieci

Kuldīgas novada domes priekšsēdētāju Ingu Bērziņu ieceļ par Atzinības krusta lielvirsnieci

Ričards Sotaks

Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls 2021. gada 22. oktobrī nolēmis par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā ar Atzinības krustu apbalvot un par Atzinības krusta lielvirsnieci iecelt Kuldīgas novada domes priekšsēdētāju Ingu Bērziņu.

 

Ingai Bērziņai ir ievērojama pieredze pašvaldības darbā. No 2001. līdz 2007. gadam viņa bija Kuldīgas pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece, bet 2007. gada 29. novembrī ievēlēta par Kuldīgas pilsētas domes priekšsēdētāju. Kopš 2009. gada, kad reģionālās reformas rezultātā, apvienojot Kuldīgas pilsētu un 13 pagastus, izveidojās Kuldīgas novads, I. Bērziņa divpadsmit gadus bija Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja. Šī gada jūlijā I. Bērziņa ievēlēta par jaunā Kuldīgas novada, kas izveidojās, administratīvi teritoriālās reformas rezultātā apvienojot Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novadu, domes priekšsēdētāju.

I. Bērziņa ir arī Kurzemes plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētāja, Reģionālo attīstības centru apvienības valdes priekšsēdētāja vietniece, Latvijas Pašvaldību savienības valdes locekle un Izglītības un kultūras komitejas priekšsēdētāja, kā arī darbojas Eiropas reģionu komitejā Latvijas delegācijas sastāvā. I. Bērziņa ir arī premjera Krišjāņa Kariņa ārštata padomniece reģionālās attīstības jautājumos.

Atzinības krusts ir valsts apbalvojums, ko piešķir par izcilu Tēvijas mīlestību un par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta un izglītības darbā. Par nopelniem uzskatāma uzticīga un uzcītīga kalpošana valsts vai pašvaldības dienestā, priekšzīmīga un godīga darba izpilde, ikviena sabiedriska kalpošana, tautas gara, pašdarbības un saimniecisko spēku attīstīšana.

Sirsnīgi apsveicam Ingu Bērziņu ar piešķirto apbalvojumu!

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU