DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
11. oktobrī, 2021
Lasīšanai: 1 minūte
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Finanses

FKTK apstiprina AS "DelfinGroup" prospekta papildinājumus

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome 11. oktobrī pieņēmusi lēmumu apstiprināt AS "DelfinGroup" prospekta papildinājumus, kas ietver izvēlētus 2021. gada trešā ceturkšņa operacionālos datus un paredz piedāvājuma periodu līdz 14.10.2021.

No AS "DelfinGroup" prospekta apstiprināšanas 21.09.2021. līdz piedāvājuma perioda beigām 11.10.2021. AS "DelfinGroup" ir konstatējusi svarīgus jaunus faktorus saistībā ar prospektā iekļaujamo informāciju. AS "DelfinGroup" papildinājusi prospektu ar 2021. gada trešā ceturkšņa operacionālajiem datiem, kā arī pagarinājusi piedāvājuma periodu līdz 14.10.2021.

Konstatējot nozīmīgus jaunus faktorus, emitentam saskaņā ar Prospektu regulas 23. pantu jāsagatavo prospekta papildinājums, kurus apstiprina FKTK.

AS "DelfinGroup" akciju prospekta papildinājums publicēts FKTK tīmekļa vietnē:

www.fktk.lv/tirgus-dalibnieki/finansu-instrumentu-tirgus/emitenti/as-delfingroup/.

FKTK padome 21.09.2021. apstiprināja AS "DelfinGroup" akciju prospektu publiskā piedāvājuma izteikšanai un to iekļaušanai Baltijas Oficiālajā sarakstā. AS "DelfinGroup" prospekta ietvaros ir tiesīga izteikt līdz 8 395 000 akciju publisko piedāvājumu.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU