DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
17. septembrī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Jau astoto reizi pasniegs balvas “Cilvēka izaugsmei”

Trešdien, 22. septembrī Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā  jau astoto reizi godinās balvu konkursa “Cilvēka izaugsmei” laureātus. Balva tiek pasniegta cilvēkiem, organizācijām un uzņēmumiem, kas nesavtīgi iegulda resursus sabiedrības attīstībā un cilvēku izaugsmē.

Balvu konkurss “Cilvēka izaugsmei” šajos astoņos gados ir kļuvis par skaistu tradīciju, kurā meklējam, atrodam un izceļam labo – cilvēkus un organizācijas, kuri, pašaizliedzīgi darbojoties, ir vairojuši pozitīvo, palīdzējuši līdzcilvēkiem vai radījuši ko jaunu, padarot Latviju par labāku vietu, kur dzīvot,” akcentē Latvijas Pilsoniskās alianses direktore Kristīne Zonberga.

Septiņu balvas pastāvēšanas gadu laikā ir godināti 29 balvas “Cilvēka izaugsmei” saņēmēji. Laureātu vidū ir tādas personas kā Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja, Liepājas Neredzīgo biedrības valdes priekšsēdētājs Māris Ceirulis, Swedbank Latvia, “Ikšķiles Brīvā Skola”, kā arī kustība #paliecmājās (#vieglipalīdzēt), nodibinājums “Bērnu slimnīcas fonds”, u.c. Ar visiem konkursa laureātiem iespējams iepazīties konkursa mājaslapā.

Konkursā tiks godināti laureāti četrās kategorijās:

  1. Par sociālo atbildību un filantropiju – par izciliem sasniegumiem sabiedrības attīstībā, veicot darbu sabiedrības labā, tai dāsni atvēlot laiku, zināšanas, finanšu vai organizatoriskos resursus.
  2. Par izcilu ieguldījumu izglītībā – par izglītības, mācību kvalitātes un pieejamības veidošanu iedzīvotājiem jebkurā dzīves posmā.
  3. Par izcilu ieguldījumu veselībā – par veselīga dzīvesveida veicināšanu, indivīda un sabiedrības veselības un labklājības atbalstīšanu un uzlabošanu, kā arī par nevienlīdzības mazināšanu veselības aprūpes jomā.
  4. Par ieguldījumu Latvijas nākotnē – par bērnu un jauniešu labklājības, veselīgas attīstības sekmēšanu, mīlošas, stabilas aprūpes nodrošināšanu, ieskaitot ārpusģimenes aprūpi.

Konkursa laureāti saņems tēlnieces Olgas Šilovas veidoto skulptūru “Asns”, un atbilstoši konkursa tradīcijām, tiks publiski paziņoti tikai apbalvošanas ceremonijā. Viens no balvas laureātiem šogad saņems arī žūrijas locekļa Hamida Ladjevardi speciālbalvu.  

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU