DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
06. augustā, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Vide

Taupi laiku un naudu – uzzini, kāda atļauja jāsaņem Valsts vides dienestā plānotajai darbībai

Valsts vides dienests, īstenojot principu “Konsultē vispirms!”, izveidojis iespēju topošajiem klientiem ietaupīt laiku un bezmaksas, neatkarīgi no atrašanās vietas uzzināt, kāda piesārņojošas darbības atļauja nepieciešama plānotajai darbībai, kā arī vai plānotajai darbībai nepieciešams ietekmes uz vidi novērtējums, sākotnējais ietekmes uz vidi izvērtējums vai tehniskie noteikumi. Šādu iespēju varēs izmantot fiziskas un juridiskas personas, kuras ir e-adreses lietotājas.

VVD tīmekļa vietnē www.vvd.gov.lv sadaļā “Pakalpojumi”, izmantojot e-formu* – digitalizētu veidlapu, tagad var digitāli saņemt informāciju – izziņu par to, vai:

  • plānotās darbības veikšanai VVD nepieciešams saņemt A vai B piesārņojošās darbības atļauju, vai arī iecerētā darbība jāreģistrē C piesārņojošo darbību reģistrā:
  1. izziņa fiziskai personai pieejama – https://ej.uz/e-forma-ABC
  2. izziņa juridiskai personai pieejama – https://ej.uz/e-forma-ABC-JP
  • plānotajai darbībai saskaņā ar normatīvajiem aktiem ir nepieciešamas ietekmes uz vidi novērtējums, sākotnējais ietekmes uz vidi izvērtējums vai tehniskie noteikumi:
  1. izziņa fiziskai personai pieejama – https://ej.uz/e-forma-TN
  2. izziņa juridiskai personai pieejama – https://ej.uz/e-forma-TN-JP

Atgādinām! Klientiem VVD ekspertu konsultāciju šobrīd iespējams saņemt videokonferences formātā par atļauju, licenču, tehnisko noteikumu un citu līdzīgu dokumentu izsniegšanu! Plašāka informācija par iespējām saņemt konsultāciju - https://www.vvd.gov.lv/lv/konsultacijam

* E-formas ir e-adresē pieejams risinājums, kas nodrošina privātpersonām (fiziskām un juridiskām personām), kuras ir e-adreses lietotājas, iespēju veikt strukturētu datu ievadi un nosūtīšanu valsts iestādēm oficiālas elektroniskās adreses likuma izpratnē. Ar e-formu palīdzību iespējams nodrošināt iestāžu vienkāršo e-pakalpojumu izpildi, kas paredz datu iesniegšanu, bet neparedz lietotāja interaktīvo mijiedarbību ar iestāžu informācijas sistēmām e-pakalpojuma izpildes laikā. 

Jaunie VVD digitālie pakalpojumi izstrādāti Valsts reģionālās attīstības aģentūras īstenotā Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Pakalpojumu sniegšanas un pārvaldības platforma” ietvaros.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU