DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
02. maijā, 2020
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

AS “Pasažieru vilciens” uzsākusi astoņu jaunu dīzeļvilcienu iepirkumu

Šodien, 2. maijā, AS “Pasažieru vilciens” ir izsludinājusi iepirkumu astoņu dīzeļvilcienu piegādei, un kandidātu atlases nolikums ir publicēts Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS). Šajā iepirkumā paredzēts iegādāties astoņus jaunus pasažieru pārvadāšanai paredzētus dīzeļvilcienus.

Iepirkuma nolikumā paredzēts, ka viena dīzeļvilciena sastāva ietilpībai ir jābūt no 200 – 250 pasažieru sēdvietām, viena sastāva garums nedrīkst pārsniegt 110 metru. Tāpat publicētajā nolikumā ir uzskaitīts minimālo prasību kopums, kam jāatbilst jaunajiem dīzeļvilcieniem, piemēram, vilcienā jābūt nodrošinātām tādām pasažieru ērtībām kā labierīcības, viena līmeņa iekāpšana, velosipēdu novietnes u.c. Savukārt vilcienu konstruktīvajam ātrumam jābūt vismaz 140 km/h. Nolikumā potenciālie kandidāti var iepazīsties ar prasībām un nosacījumiem, kas jāievēro, lai varētu kvalificēties nākamajai iepirkuma kārtai.

Pieteikumi ir jāiesniedz līdz š.g. 5. jūnijam, un kandidāti, kuri būs atbilstoši visiem atlases kritērijiem, tiks uzaicināti iesniegt piedāvājumus sarunu procedūras 2. kārtā. Savukārt sarunu procedūras 2. kārtā tiks izvēlēts saimnieciski visizdevīgākais piedāvājums, un tas tiks noteikts saskaņā ar šādiem kritērijiem: dīzeļvilcienu (ieskaitot uzturēšanai nepieciešamā aprīkojuma, rezerves daļu fonda, dokumentācijas un personāla apmācības) cena un degvielas patēriņš. Dīzeļvilcieni ir jāpiegādā līdz 2023. gada 30. novembrim.

Vilcienu iepirkuma realizēšanai AS “Pasažieru vilciens” ir izvēlējusies sarunu procedūras metodi, kas dod iespēju pasūtītājam izvirzīt iespējami labākos iepirkuma nosacījumus un iegādāties preci par ekonomiski izdevīgāko cenu. AS “Pasažieru vilciens” plāno iepirkuma līgumu noslēgt līdz 2020. gada 31. decembrim.

Jauni dīzeļvilcieni “Pasažieru vilcienam” nepieciešami, lai pēc iespējas drīzāk aizstātu šobrīd uzņēmuma rīcībā esošos DR1A modeļa vilcienus ar PAO “Zvezda” dzinējiem.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU