DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
13. martā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Kultūrpolitika

NEPLP izsludina konkursu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu priekšvēlēšanu atspoguļošanai

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) izsludina konkursu komerciālajām televīzijām par raidījumu veidošanu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu atspoguļošanai priekšvēlēšanu periodā, summa 75 000 EUR.

Informācija par konkursa nolikumu un nosacījumiem ir atrodama NEPLP interneta vietnē https://www.neplpadome.lv/lv/sakums/komercialie-mediji/komercialas-televizijas/konkursi-2.html

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2020. gada 19. marts.

“Lai būtu iespējams pilnvērtīgi izvērtēt kandidātu piedāvājumu un izdarīt izvēli vēlēšanās, ir jānodrošina iespēja saņemt plašu un daudzpusīgu informāciju gan sabiedriskajos, gan komerciālajos medijos. Īpaša uzmanība konkursā tiks pievērsta tam, lai radītais saturs būtu pieejams plašam iedzīvotāju lokam un tas tiktu nodrošināts dažādās platformās, ” informē Padomes priekšsēdētāja vietniece Aurēlija Ieva Druviete.

Kā zināms, Ministru kabinets 10. martā lēma piešķirt NEPLP 262 710 EUR no valsts budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu atspoguļošanai sabiedriskajos un komerciālajos medijos, kā arī priekšvēlēšanu aģitācijas perioda monitoringa veikšanai.

Papildus Latvijas Radio tika piešķirti 25 674 EUR, Latvijas Televīzijai – 158 587 EUR un NEPLP monitoringa veikšanai – 3 449 EUR.

NEPLP ir neatkarīga pilntiesīga autonoma institūcija, kas darbojas, pamatojoties uz Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumu un pārstāv sabiedrības intereses elektronisko plašsaziņas līdzekļu jomā, kā arī uzrauga, lai to darbībā tiktu ievērota Latvijas Republikas Satversme.

 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU