Par iesaisti nodarbinātības pasākumā jāuzzina NVA filiālē

J
jautā:
20. aprīlī, 2016
Ieva

Labdien. Esmu bezdarbniece un piešķirta invaliditāte, esmu pieteikusies bezdarbnieku programmā - apmācība pie darba devēja. Tikai process ilgst jau 4 mēnešus. Vai tiešām tik ilgi ir jāgaida, ja darba devējs pats ir pieprasījis šādu darbinieku? Esmu lasījusi, ka finansējums tika piešķirts šādai programmai jau februārī. Paldies.

A
atbild:
02. maijā, 2016
Lidija Dārziņa
LV portāls
Nodarbinātības valsts aģentūra
Sergejs Eizāns, ES fondu projektu departamenta ESF projekta "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" vecākais eksperts

Eiropas Savienības struktūrfondu finansējuma piešķiršanā jebkurā nozarē ir tiesību aktos noteikta kārtība un procedūras. Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) mājaslapā ir informācija gan darba devējiem, gan bezdarbniekiem par aktīvās nodarbinātības un atbalsta pasākumu “Apmācība pie darba devēja”.

Nodarbinātības valsts aģentūras ES fondu projektu departamenta vecākais eksperts Sergejs Eizāns norāda: tā kā nav zināmi personas dati un aģentūras filiāle, kurā esat reģistrējusies, nav iespējams sniegt detalizētu atbildi, kāpēc kavējas konkrēta cilvēka iesaiste praktiskajā apmācībā. Lai iegūtu informāciju par iesaistes iespējām NVA īstenotā aktīvā nodarbinātības pasākumā, Jums būtu jāvēršas NVA filiālē, kurā esat reģistrējusies bezdarbnieka statusā.