Lasīšanai: 1 minūte

Kā pārliecināties, vai darba devējs ir saņēmis CV

J
jautā:
15. decembrī, 2023
Kaspars Bariss

Sveiki! Vai cilvēkam, kurš dzīvo grupu mājā Jelgavas apgabalā, ir tiesības doties uz NVA, lai pārliecinātos, ka darba devējs ir informēts par saņemto CV? Man nekādas informācijas nav. Kā rīkoties tālāk?

A
atbild:
02. janvārī, 2024
Nodarbinātības valsts aģentūra
Attīstības un stratēģiskās komunikācijas nodaļa

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Klientu atbalsta nodaļa informē:

  • ja darba meklētājs ir piedalījies NVA rīkotajā darba devējam nepieciešamo darbinieku atlases pasākumā, tad darba meklētājs var vērsties NVA, lai uzzinātu interesējošo informāciju par darbinieku atlases pasākumu, tai skaitā CV nosūtīšanu darba devējam un atlases pasākuma rezultātiem;
  • ja darba meklētājs patstāvīgi piedalījies darba devēja izsludinātajā konkursā uz konkrēto vakanci (nosūtījis CV, pieteikuma anketu darba devējam), tad darba meklētājam jāvēršas pie darba devēja, lai pārliecinātos, ka viņa sūtītais CV ir saņemts.