Lasīšanai: 1 minūte

Vai NVA ir pieejama informācija par visām klienta darbavietām

J
jautā:
27. septembrī, 2021
Katrina

Vai Nodarbinātības valsts aģentūra redz darbavietas, kurās esmu strādājusi ārpus Latvijas vai ārpus Eiropas Savienības?

A
atbild:
01. oktobrī, 2021
Nodarbinātības valsts aģentūra
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) saņem informāciju no Valsts ieņēmumu dienesta (VID) par klienta darba attiecībām, tostarp darbavietām, kuras reģistrētas VID.