Lasīšanai: 1 minūte

Par PNS konta atlikumu

J
jautā:
23. novembrī, 2015
tailers

Gribētu uzzināt, vai, pasta nodaļā pārbaudot PNS konta atlikumu, darbinieks to var izdarīt arī bez ordera? pns-032. vienkārši pasakot klientam, ir vai nav kaut kas ieskaitīts?

A
atbild:
27. novembrī, 2015
Lidija Dārziņa
LV portāls

Jebkurš klients savu pasta norēķinu sistēmas (PNS) konta atlikumu var uzzināt pasta nodaļā, uzrādot pasi vai personas apliecību.

Latvijas pasta informācijā par skaidras naudas darījumiem norādīts: naudu izsniedz personai, kura izmaksas orderī norādīta kā saņēmējs.