Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Par grāmatas „Mūsdienu Latvijas jurists. 151 personība” izlozi

J
jautā:
18. februārī, 2015
Rudzīte

Labdien! 2014.gadā tika izdota grāmata juristiem „Mūsdienu Latvijas jurists. 151 personība”. Internetā izlasīju, ka 100 jaunā izdevuma eksemplāri tiks izlozēti starp žurnāla „Jurista Vārds” 2015.gada 12 mēnešu abonentiem. Vai izloze jau ir notikusi un kur var redzēt laimīgo sarakstu? Paldies!

A
atbild:
18. februārī, 2015
Zaida Kalniņa
LV portāls

Kā paskaidroja „Jurista Vārds” galvenās redaktores vietniece Sannija Matule, grāmatas „Mūsdienu Latvijas jurists. 151 personība”  izloze notiks 5.martā. Laimesta ieguvēji tiks paziņoti žurnāla "Jurista Vārds" 10.marta numurā un interneta mājaslapā www.juristavards.lv.