Par uzņēmuma dibināšanu plaša informācija LIAA vietnē

J
jautā:
25. martā, 2014
Andrejs

Labdien. Vēlos atvērt savu koncertbāru Rīgā, ar ko man sākt, kur griezties, lai aizpildītu visas vajadzīgās dokumentācijas un formalitātes?

A
atbild:
02. aprīlī, 2014
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Viss ir atkarīgs no Jūsu sākuma zināšanām par uzņēmējdarbību un Jūsu biznesa idejas izstrādes pakāpes. Iesākumam varu ieteikt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras interneta vietnē atrodamo sadaļu „Biznesa ABC”. Tajā sīki izklāstīta visa informācija, kas nepieciešama sava uzņēmuma dibināšanai un reģistrēšanai.

Padomus biznesa sākšanā sniedz arī dažādas konsultāciju firmas, piemēram, internetā uzietā „Nika V”; komersanti iesācēji padomus var atrast arī, piemēram, „Swedbank” mājaslapā.

LV portālā atrodami vairāki raksti par komercdarbības uzsākšanu, kas arī Jums var noderēt: "Par ko reģistrēties – par SIA vai pašnodarbināto (I)",
"Par ko reģistrēties – par SIA vai pašnodarbināto" (II). Ja šie materiāli publicēti pirms vairākiem gadiem, var būt mainītas kādu likumu normas, bet pamatnostādnes nemainās.