Lasīšanai: 1 minūte

Informāciju par nosacījumiem uzņēmuma dibināšanai var iegūt vietējā pašvaldībā

J
jautā:
02. martā, 2015
Vita

Sveiki! Vēlos atvērt naktsklubu Madonā, teorētiski, tas būtu pilnīgi jauns. Kam man ir jāpievērš uzmanība, t.i., kādiem likumiem, noteikumiem, pašvaldības saistošajiem noteikumiem, valsts Satversmes likumiem u.c. likumiem, kas ļaus man kā fiziskai personai atvērt šo iestādi?

A
atbild:
03. martā, 2015
Madonas novada pašvaldība
Ilze Vogina, Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas galvenā speciāliste

Atverot naktsklubu, uzņēmējam nāksies saskarties ar virkni dažādu prasību nodrošināšanu, piemēram, telpām ir jāatbilst publiskas ēkas prasībām un ugunsdrošības prasībām, jāievēro alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu tirdzniecības noteikumi, sabiedriskās kārtības noteikumi.

Lai saņemtu konsultāciju un sev interesējošo informāciju konkrētajā gadījumā, aicinu griezties Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļā Madonā, Saieta laukumā 1.