Lasīšanai: 1 minūte

Par īpašuma iegādāšanos

J
jautā:
28. janvārī, 2014
Linda

Situācija ir tāda, kādreiz kādai SIA ir uz laukiem piederējušas ēkas (darbnīcas), kas iegūtas par pajām. Zeme ir bijusi piešķirta lietošanā šai SIA. 1997.gada beigās šī SIA ir likvidēta (pēc Lursoft datiem). Uz zemi ir izbeigtas lietošanas tiesības. Ēkas joprojām skaitās uz šo SIA. Kādas iespējas citām personām likumīgi iegūt šīs ēkas?

A
atbild:
06. februārī, 2014
Laura Platace
LV portāls

Šajā situācijā aicinām vērsties konkrētajā pašvaldībā, lai noskaidrotu, kas ir ēku īpašnieks, vai ēka nepieder pašvaldībai un kādas būtu Jūsu iespējas attiecīgās ēkas iegūt savā īpašumā.