Lasīšanai: 1 minūte

Īpašuma atsavināšana

J
jautā:
19. jūnijā, 2024
Inga

Labdien! Vēlamies pārdot savu māju, lai iegādātos lielāku, bet tā ir ieķīlāta kredītiestādē, kā arī mājai ir apgrūtinājumi no tiesu izpildītājas puses. Kā mums jārīkojas, lai māju pārdotu un nomaksātu kredītiestādei un ZTI atlikušās summas?

A
atbild:
28. jūnijā, 2024

Jums ir jāsazinās ar kredītiestādi, kurai par labu ir ieķīlāts īpašums, un tiesu izpildītāju un jāsaskaņo īpašuma pārdošana, paredzot, ka īpašuma pārdošanas procesā tiks dzēsti pušu prasījumi un atlikusī naudas summa no īpašuma pārdošanas pienāksies jums.