Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Augstāka amatpersona sūdzību administratīvā pārkāpumā procesā izskata mēneša laikā

J
jautā:
05. martā, 2024
Ivans

Labdien! Nosūtīju Rīgas pašvaldības policijai (Latgales pārvalde) iesniegumu, lai pārsūdzētu lēmumu, bet atbildi neesmu saņēmis. Vai ir kāds noteikts termiņš, kad ir jāsaņem atbilde? Un ko darīt šādā situācijā?

A
atbild:
06. martā, 2024
Sandis Zellis
jurists

Atbilstoši Administratīvās atbildības likuma 172. panta pirmajai daļai augstāka amatpersona sūdzību izskata rakstveida procesā viena mēneša laikā no sūdzības saņemšanas dienas. Ja atbilde nav saņemta mēneša laikā, tad aicinu sazināties ar attiecīgo Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldi (tālruņa numurs 67181102), lūdzot sniegt informāciju, vai lēmums jau ir pieņemts un jums nosūtīts. Iespējams, notikusi kāda kļūda lēmuma paziņošanā vai saņemšanā.