Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Kā uzdāvināt daļu no sava zemesgabala

J
jautā:
04. martā, 2024
Mārīte

Labdien! Sava mirušā vīra krustdēlam gribu uzdāvināt konkrētu zemesgabalu apbūvei (aptuveni 1 ha platībā). Šis zemesgabals ietilpst īpašumā, kas palika man pēc vīra nāves. Kopējā zemes platība ir 12 ha. Kā mums pareizi to noformēt?

A
atbild:
04. martā, 2024
Inese Helmane
LV portāls

Lai saprastu, kā dāvinājumu labāk noformēt, jums ar visiem dokumentiem ir jāvēršas pie zvērināta notāra. Visu Latvijā praktizējošo notāru saraksts ir pieejams šeit.