Lasīšanai: 1 minūte

Bezdarbnieka pabalstu izmaksā par pagājuša mēneša bezdarba periodu

J
jautā:
06. februārī, 2024
Rita

Ja esmu dabūjusi darbu un izstājusies no biržas, tad cik dienu laikā man tiks ieskaitīts pēdējais aprēķins?

A
atbild:
12. februārī, 2024
Lidija Dārziņa
LV portāls

Bezdarbnieka pabalsta izmaksu pārtrauc ar dienu, kad iegūts darba ņēmēja statuss. Pabalstu izmaksā par iepriekšējo mēnesi. Šo kārtību nemaina fakts, ka cilvēks sācis strādāt.

Bezdarbnieka pabalsts tiks aprēķināts un izmaksāts par to periodu (mēneša dienām), kamēr jums bija bezdarbnieka statuss.