Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Finanses

Kā izbeigt pašatteikšanos no azartspēlēm

J
jautā:
11. janvārī, 2024
Inga

Kur man jāraksta iesniegums, lai dzēstu sevi no pašatteikšanās reģistra?

A
atbild:
12. janvārī, 2024
Lidija Dārziņa
LV portāls

Pašatteikušos personu reģistra mērķis ir aizsargāt sabiedrības intereses un fizisko personu tiesības atturēties no pārmērīgas tieksmes uz azartspēļu, tai skaitā interaktīvo azartspēļu, spēlēšanu vai piedalīšanos interaktīvajās izlozēs.

Fiziskajai personai ne ātrāk kā 12 mēnešus pēc iekļaušanas reģistrā ir tiesības, personīgi iesniedzot Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā rakstveida iesniegumu, lūgt viņu izslēgt no reģistra.

Šāda kārtība paredzēta Ministru kabineta noteikumos Nr. 333 “No azartspēlēm un interaktīvajām izlozēm pašatteikušos personu reģistra noteikumi”.

Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija atrodas Rīgā, Smilšu ielā 1. Tālruņa numurs: 67504955; e-pasta adrese: pasts@iaui.gov.lv.