Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Eksāmens joprojām jākārto

J
jautā:
05. novembrī, 2013
I.Spinga

Vai ar 2013.gada novembri nav iespējams atgūt autovadītāja apliecību bez pārlikšanas? Ja sods ir nomaksāts. Tiesības ir atņemtas, pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus alkohola reibumā.

A
atbild:
14. novembrī, 2013
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Transportlīdzekļa vadītāja tiesību atgūšanas kārtībā nekas nav mainījies. Informācija par to, kā rīkoties, ja vadīšanas tiesības atņemtas par transportlīdzekļa vadīšanu vai mācīšanu vadīt transportlīdzekli alkohola reibumā vai atrodoties narkotisko, psihotropa, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē, atrodama Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) interneta vietnē sadaļā „Par transportlīdzekļa vadīšanu apreibinošo vielu ietekmē”.