Lasīšanai: 1 minūte

Pedagoga karjeras konsultanta atalgojums

J
jautā:
03. decembrī, 2023
Kristīne

Labdien! Lūdzu, paskaidrojiet, kā no 2024. gada 1. janvāra tiks aprēķināts pedagoga karjeras konsultanta atalgojums (pilna slodze, 40 h nedēļā) un cik lielam tam jābūt! Jau iepriekš pateicos!

A
atbild:
07. decembrī, 2023
Sarmis Mikuda
LV portāls

Ministru kabineta noteikumu Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi” 3. pielikuma “Pedagogu darba slodze un zemākā mēneša darba algas likme” 10. punktā noteikts, ka pedagoga karjeras konsultanta darba slodze nedēļā ir 40 astronomiskās stundas, no kurām ne vairāk kā 65% paredzēti mācību stundu/nodarbību vadīšanai. Izglītības iestādes vadītājs un pedagogs var vienoties arī par citu darba slodzes sadalījumu. Darba slodze gadā ir 1760 stundas. Pilnai slodzei atbilstoša zemākā darba algas likme ir 1360 eiro.