Lasīšanai: 1 minūte

Valsts valodas prasmes pārbaudes materiālus neizsniedz

J
jautā:
20. oktobrī, 2023
Nadežda

Labdien! Ir šaubas par Krievijas pilsoņa valsts valodas prasmes eksāmena rezultātiem. Es varu tos apstrīdēt, uzrakstot iesniegumu. Vai es varu pieprasīt no VISC sava darba kopiju, lai apskatītos, vai tiešām tajā ir tik daudz kļūdu un mans rezultāts sakrīt ar tiem rezultātiem, kurus atsūtīja VISC?

A
atbild:
01. novembrī, 2023
Valsts izglītības satura centrs
Estere Kalks-Ķere, Vērtēšanas un analītikas departamenta Valsts valodas prasmes pārbaudes nodaļas vadītājas vietniece
Sarmis Mikuda
LV portāls

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr. 157 “Noteikumi par valsts valodas zināšanu apjomu, valsts valodas prasmes pārbaudes kārtību un valsts nodevu par valsts valodas prasmes pārbaudi” 30. punktā noteikto valsts valodas prasmju pārbaudes materiāli ir ierobežotas pieejamības informācija, tāpēc tie netiek izsniegti.