Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Reģistri

Kam jāiesniedz ziņas par ārzemēs šķirtu laulību

J
jautā:
10. oktobrī, 2023
Lanny

Labdien! Kas jādara, ja laulība šķirta ārzemēs? Kā un kur par to iesniedz datus? Paldies.

A
atbild:
03. novembrī, 2023

Ziņas par laulības šķiršanu ārzemēs sniedzamas 30 dienu laikā pēc Fizisko personu reģistrā iekļauto ziņu maiņas vai pēc tam, kad attiecīgās ziņas personai kļuvušas zināmas. Tātad uzreiz pēc šķiršanās. Tiklīdz jums ir dokuments par laulības šķiršanu, tas ir jāiesniedz Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē. Dokumentus ir iespējams iesniegt attālināti. Nepieciešamo dokumentu saraksts “Ziņu sniegšanai par izmaiņām Fizisko personu reģistrā iekļautajās ziņās, kas izdarītas ārvalsts institūcijās” un iesnieguma forma ir pieejama šeit.