Lasīšanai: 1 minūte

Kādā krāsā jābūt ēkas logiem

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
11. jūlijā, 2023
inga

Labdien! Kur var noskaidrot informāciju par logu nomaiņu? Kādā krāsā jābūt logiem no ārpuses?

A
atbild:
13. jūlijā, 2023
Inese Helmane
LV portāls

Informāciju par logu nomaiņu vislabāk var noskaidrot vietējās pašvaldības būvvaldē. Katra pašvaldība izdod savus teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumus.

Ministru kabineta noteikumu Nr. 529 “Ēku būvnoteikumu” 7. punktā norādīts, ka būvniecības ieceres dokumenti nav nepieciešami otrās un trešās grupas ēkas vai tās daļas (izņemot kultūras pieminekļus – ēkas) būvdarbiem logu atjaunošanai vai nomaiņai, ja tiek nodrošināts līdzšinējais loga dalījums un proporcijas, rāmja un loga elementu krāsojums.