Lasīšanai: 1 minūte

Kādi dokumenti nepieciešami, ceļojot kopā ar bērnu

J
jautā:
20. maijā, 2023
Dace

Vai, lidojot uz citu ES valsti ar zīdaini, vecākiem pasē jābūt obligātam ierakstam par radniecību ar savu bērnu? (Zīdainim ir derīga pase, esam Latvijas pilsoņi).

A
atbild:
01. jūnijā, 2023

Ja informācija par bērnu nav ierakstīta vecāku pasē, tad līdzi ir jābūt arī bērna dzimšanas apliecībai.

Lai izbrauktu no Latvijas uz citu ES vai Šengenas līguma valsti, bērnam ir nepieciešams ceļošanai derīgs dokuments: pase vai personas apliecība.

Vairāk informācijas par ceļošanu kopā ar bērnu lasiet Ārlietu ministrijas mājaslapā šeit.