Lasīšanai: 1 minūte

Slimības lapas B apmaksas periods, ja darba attiecības izbeigtas

J
jautā:
09. maijā, 2023
Iveta

Slimības lapa B sākas vēl darba attiecību laikā bērna traumas - kaulu lūzuma - dēļ. Vai pēc darba attiecību izbeigšanas tiks apmaksāta lapa B?

A
atbild:
17. maijā, 2023
Zaida Kalniņa
LV portāls

Ja slimība (trauma) jums ir vēl darba attiecībās un darbnespējas lapa B izsniegta, taču darba attiecības pēc tam  izbeigtas, slimības pabalstu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra jums apmaksās 30 dienu laikā pēc pēdējās darba attiecību dienas. Tas ir noteikts likuma “Par maternitātes un slimību apdrošināšanu” 13.panta ceturtajā daļā.