Lasīšanai: 1 minūte

Jāsaskaņo piebraucamā ceļa izveide

J
jautā:
20. aprīlī, 2023
Valters

Labdien! Man pieder zemesgabals Rīgā, kuram nav izveidots piebraucamais ceļš ielai. Zeme starp ielu un zemesgabalu pieder Rīgas pašvaldībai. Uz zemes atrodas veloceliņš/gājēju ietve, kura man ir jāšķērso, lai piekļūtu savam zemesgabalam. Kas man jādara, lai saskaņotu piebraucamā ceļa izveidi savam zemesgabalam caur pašvaldības zemi? Kas jāņem vērā, lai piebraucamais ceļš šķērsotu ielas sarkano līniju (ar kuru mans zemesgabals robežojas)?

A
atbild:
25. aprīlī, 2023
Rīgas dome
Kaspars Līcītis, Zīmola un komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators

Šajā situācijā pašvaldībai pieder iela, un tā ir viena zemes vienība 0100 110 0204, kurā ietilpst gan brauktuve, gan trotuārs un veloceliņš.

Lasītājam jāvēršas Rīgas domes Satiksmes departamentā ar lūgumu izsniegt nosacījumus piebraucamā ceļa izbūvei.