Lasīšanai: 1 minūte

Jāveic īpašumtiesību nostiprināšana zemesgrāmatā

J
jautā:
20. aprīlī, 2023
Dace

02.03.2023. Rīgas pašvaldības dzīvojamo māju komisijā ar mani tika noslēgta vienošanās par zemesgabala, kas saistīts ar dzīvokli Gobas ielā 19–32, Rīgā, nodošanu īpašumā bez atlīdzības. Kādas būtu turpmāk veicamās darbības? P.S. Informatīvais tālrunis: 67225246 ilgstoši neatsaucas.

A
atbild:
24. aprīlī, 2023
Inese Helmane
LV portāls
Rīgas dome
Solvita Brence-Kauste, Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinatore

Rīgas pašvaldības dzīvojamo māju privatizācijas komisija ziņo, ka iedzīvotājam jādodas nostiprināt īpašumtiesības zemesgrāmatā (Gobas iela 19–32). Ja tomēr kaut kas nav skaidrs, aicinām zvanīt vai rakstīt privatizācijas komisijai, kontakti ir pieejami šeit.

Dokumenti, kas vajadzīgi, lai ierakstītu īpašumu zemesgrāmatā, ir pieejami šeit.