Lasīšanai: 1 minūte

Personas slēpta novērošana

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
04. novembrī, 2022
Ārija

Vai ir kameru noteicējs, kas uzrādītu manā īpašumā slepeni ievietotas kameras?

A
atbild:
22. novembrī, 2022

Videonovērošana ir saistīta ar attēla un/vai skaņas fiksēšanu, un noteikt šādu iekārtu (slepus) uzstādīšanas vietas ir iespējams, veicot fizisku vietas pārbaudi. Video/audio fiksācijas fakts (kādā kameras datu nesējā) citādi nav nosakāms. Savukārt šo datu pārraidi (ja tā tiek veikta ar radiosignāla palīdzību) ir iespējams noteikt, veicot attiecīgus frekvenču mērījumus (nosakot signāla avotu). Iespējams, šī pakalpojuma nodrošināšanā Jums varētu palīdzēt VAS “Elektroniskie sakari”.