Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

Vai palielinās ar nodokli neapliekamo ienākumu no savvaļas veltēm

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
02. novembrī, 2022
Raivis

Par ienākumiem no savvaļas veltēm līdz 3000 eiro nav jāmaksā IIN. Vai valdība saistībā ar notikumiem pēdējā laikā un inflāciju neplāno palielināt šo slieksni (3000 eiro)?

A
atbild:
10. novembrī, 2022
Lidija Dārziņa
LV portāls

Šāda norma ir noteikta likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”. Pašreiz izskatīšanā nav likumprojekta, kurā būtu paredzēts to mainīt. Izskatīšanā vēl nav arī jaunās nodokļu likumprojektu paketes, kas parasti tiek iesniegta un skatīta kopā ar budžetu. Aktuālā informācija par nodokļu izmaiņām ir atrodama Valsts ieņēmumu dienesta tīmekļvietnē.