Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Nama pārvaldnieka maiņa

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
17. septembrī, 2022
guntis

Labdien! Rīgas namu apsaimniekotājs rēķinus e-pastā atsūta agrāk par noteikto termiņu. Ja uz e-pasta adresi info@rna.lv tiek prasīts skaidrojums par pieļauto kļūdu vai uzdots kāds cits aktuāls un problemātisks jautājums, ir veltīgi gaidīt atbildi, tās nebūs. Vai šajā situācijā ir iespējams kāds risinājums? Paldies!

A
atbild:
20. septembrī, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Dzīvokļu īpašnieki līgumu ar mājas pārvaldnieku var pārtraukt jebkurā brīdī, ja tā pakalpojumus neatzīst par kvalitatīviem. Vairāk par šo procedūru varat lasīt LV portāla publikācijā “Kad un kā mājai mainīt pārvaldnieku”.