Lasīšanai: 1 minūte

Dokumenti, lai uzstādītu tirdzniecības kiosku

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
11. jūlijā, 2022
Emīls

Labdien. Vēlējos uzzināt, kāda veida dokumentācija nepieciešama, lai novietotu tirdzniecības kiosku 15 m2 patstāvīgai lietošanai, kur nebūtu nepieciešams izbūvēt pamatus. Tas atrastos Rīgā, Mežciemā, Hipokrāta ielā, blakus sabiedriskā transporta pieturai.

A
atbild:
18. jūlijā, 2022
Rīgas dome
Kaspars Līcītis, Zīmola un komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators

Šī ir pirmās grupas ēkas novietošana, kam jāizstrādā paskaidrojuma raksts. Tam jāpievieno Ministru kabineta noteikumu Nr. 529 “Ēku būvnoteikumi” 23. punktā minētie dokumenti.