Lasīšanai: 1 minūte

Kādi dokumenti vajadzīgi, lai izbūvētu dūmvadu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
01. jūlijā, 2022
ANNA

Labdien! Kādi dokumenti būtu nepieciešami, lai privātmājā no jauna izbūvētu dūmvadu? Ir doma likt metāla dūmvadu pie mājas sienas (ne ielas pusē). Vai nepieciešama saskaņošana būvvaldē, arhitekta/būvinženiera plāns? Un kādi dokumenti būtu vajadzīgi, ja vēlētos izbūvēt skursteni (laist caur jumtu)?

A
atbild:
07. jūlijā, 2022
Rīgas dome
Kaspars Līcītis, Zīmola un komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators

Lai pilnvērtīgi atbildētu uz šo jautājumu, būtu nepieciešama plašāka informācija. Iespējams, ka tā varētu būt vienkāršotās pārbūve, ko var veikt ar paskaidrojuma rakstu. Iesakām nolīgt sertificētu būvspeciālistu, kurš, apsekojot objektu uz vietas, var konstatēt, kāds process piemērojams, precizējot, kāda veida būvniecības process būtu piemērojams.