Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Kāpēc par auksto ūdeni jāmaksā vairāk

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
16. jūnijā, 2022
Maiga

Privatizēts dzīvoklis daudzdzīvokļu mājā, aukstā un karstā ūdens skaitītāji ir, rēķinā izraksta auksto ūdeni dubultā, piemēram, 1m3 karstā ūdens, 2 m3 aukstā, tad aukstais ir 3 m3, kanalizācija arī 3 m3. Kam vajadzīgs karstā ūdens skaitītājs dzīvoklī?

A
atbild:
17. jūnijā, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Iespējams, jūsu gadījumā veidojas ūdens patēriņa starpība starp mājas kopējā ūdens skaitītāja rādījumu un dzīvokļu īpašumos ar skaitītājiem noteikto ūdens patēriņu, ieskaitot arī avārijās un remontā nopludināto ūdens daudzumu, un tiek veikts ūdens patēriņa pārrēķins.

Lai saņemtu precīzāku atbildi, iesaku vērsties pie rēķina izrakstītāja.