Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Lodžijas iestiklošana

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
08. jūnijā, 2022
Sergejs

Dzīvoju Salnas ielā 16, Rīgā. Mūsu mājas 136. dzīvoklī ir būvvaldē apstiprināts, realizēts un būvvaldei nodots lodžijas iestiklošanas projekts. Vai mūsu mājas dzīvokļu īpašniekiem ir iespējams atbilstoši jau šim apstiprinātajam projektam iestiklot arī savas lodžijas, un kādas darbības mums nepieciešams veikt?

A
atbild:
13. jūnijā, 2022
Rīgas dome
Kaspars Līcītis, Zīmola un komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators

Ja apstiprinātajā projektā ir iekļauta visas ēkas vizuālā izskata un attiecīgās fasādes aizstiklojuma skice, tad šo skici var izmantot arī citi dzīvokļi. Ar Pilsētas attīstības departamentu nav nepieciešams saskaņot. Bet tad tā jāaizmanto visiem un arī par to jānobalso visiem – dzīvokļu īpašniekiem par to jāvienojas.