Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Finanses

Kā pārskaitīt uzturlīdzekļus uz Baltkrieviju

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
06. jūnijā, 2022
Vairis

Labdien! Kā lai nosūtu uzturlīdzekļus savam dēlam uz Baltkrieviju? Latvijas bankas ar šo valsti no šā gada 31. maija vairs nestrādā.

A
atbild:
20. jūnijā, 2022
Finanšu un kapitāla tirgus komisija
Dace Jansone, Komunikācijas daļas vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste

Latvijā darbojas 12 bankas, līdz ar to situācija bankās ir atšķirīga. To ietekmē banku politika un pieņemtie lēmumi saistībā ar sadarbību ar Krieviju un Baltkrieviju.

Ir bankas, kuras pilnībā izbeigušas maksājumu veikšanu uz Krieviju un Baltkrieviju un no tām. Taču ir bankas, kuras izpilda tikai kritiski svarīgus maksājumus, pie kuriem būtu pieskaitāmi uzturlīdzekļu maksājumi. Tāpat ir bankas, kuras turpina veikt maksājumus, bet veic rūpīgu to izpēti, kas attiecīgi prasa vairāk laika, vai arī veic maksājumus ar papildu nosacījumiem, piemēram, tikai eiro valūtā.

Aicinām sazināties ar vairākām bankām un atrast piemērotāko risinājumu, kas atbilst nepieciešamā pakalpojuma mērķim un klienta vajadzībām.