Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pensijas

Informācija par uzkrājumu jānoskaidro pie apdrošinātāja

J
jautā:
04. jūnijā, 2018
Valda

Atradu SAMPO rakstītu vēstuli “Dzīvības apdrošināšana ar pensijas uzkrājuma veidošanu”. Pensijas veids: pensijas izmaksa garantētā periodā. Uzkrājuma periods: 10 gadi. Pensijas uzkrājums: 1277,32 LVL. Seko tabula. Man ir 66 gadi. Vēstule saņemta 2003. gadā. Ja iespējams saņemt atbildi – kā varu noskaidrot par šo pensijas uzkrājumu?

A
atbild:
08. jūnijā, 2018

“Sampo Life” tagadējais nosaukums ir “Mandatum Life Insurance Company Limited Latvijas filiāle”.
Lai iegūtu vairāk informācijas, jāvēršas apdrošinātāja birojā – Kronvalda bulvāris 3, Rīga, tālr. 6750333, www.mandatumlife.lv.