Lasīšanai: 1 minūte

Kā aizliegt citai personai tuvoties īpašumam

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
05. maijā, 2022
Viktors

Labdien! Es mantoju nekustamo īpašumu. Bet ir mana tēva brālis, kurš ar šo faktu nevar samierināties. Vai ir kāds iespēja viņam aizliegt tuvoties šim īpašumam?

A
atbild:
21. maijā, 2022

No citas personas nevēlamas klātbūtnes sevi var pasargāt, vēršoties ar iesniegumu tuvākajā Valsts policijas iecirknī. Atbilstoši Civilprocesa likuma 10. panta septītajam punktam jums ir iespēja civiltiesiskajā kārtībā pieprasīt pagaidu aizsardzību līdz civiltiesiska strīda noregulējumam jeb atrisinājumam. Vairāk par pagaidu aizsardzību lasiet šeit.