Lasīšanai: 1 minūte

Būvdarbu vadītāja nomaiņa

J
jautā:
22. aprīlī, 2022
Vjačeslavs

Labdien! BIS sistēmā iesniedzu iesniegumu par atbildīgo būvdarbu vadītāju nomaiņu. Būvniecības lieta: BIS-BL-371987-30378, Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja filiāles (Latvijas fotogrāfijas muzeja) telpu pielāgošana muzeja vajadzībām ēkā Mārstaļu ielā 6, Rīgā. Vai ir iespēja izskatīt iepriekšminētajā lietā iesniegumu? Iepriekšējais būvdarbu vadītājs plāno izbeigt darba attiecības. Nevēlos, lai būvobjekts apstājas. Paldies!

A
atbild:
27. aprīlī, 2022
Rīgas dome
Kaspars Līcītis, Zīmola un komunikācijas pārvaldes Ārējās komunikācijas nodaļas projektu koordinators

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā 2022. gada 11. aprīlī iesniegts iesniegums būvniecības lietā BIS-BL-371987-30378 ar lūgumu pārreģistrēt atbildīgo būvdarbu vadītāju. Atbildot uz iesniegumu, departaments 2022. gada 25. aprīlī pieņēmis lēmumu par izmaiņām būvatļaujā, kā atbildīgo būvdarbu vadītāju reģistrējot Vjačeslavu Poliščuku.