Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pirmsskola

Kārtība bērna pierakstīšanai bērnudārzā

J
jautā:
16. martā, 2022
Maģija

Labdien! Es strādāju Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē par pedagogu. Un vēlos noformēt savu bērnu bērnudārzā ar prioritāti. Kur man jānosūta iesniegums? Un kā to pareizi noformēt? Paldies!

A
atbild:
21. martā, 2022

Gādāt par iedzīvotāju izglītību ir attiecīgas pašvaldības autonoma funkcija, atbilstoši likuma “Par pašvaldībām” 15. panta ceturtajam punktam. Jums ir jāvēršas ar iesniegumu par sava bērna pieņemšanu pirmsskolas izglītības iestādē attiecīgajā pašvaldībā, iesniegumā arī noradot savu prioritāti. Kopējais pirmsskolas pieteikumu reģistrs ir pieejams arī vietnē ePakalpojumi.lv.