Lasīšanai: 1 minūte

Vai var saņemt palīdzību, lai no Dānijas atgrieztos Latvijā

J
jautā:
15. martā, 2022
Олег

Как вернуться из Дании на родину в Латвию,не имея денег,документов и возможности кому-либо из родственников и знакомых помочь мне?

Kā no Dānijas atgrieztes dzimtajā Latvijā, ja man nav ne naudas, ne dokumentu, ne iespējas lūgt palīdzību kādam radiniekam vai paziņam?

A
atbild:
21. martā, 2022

Iesakām jums par atgriešanās iespēju organizēšanu sazināties ar Latvijas Republikas vēstniecību Dānijas Karalistē. Kontakti ir pieejami šeit.