Lasīšanai: 1 minūte

Kur pieteikties, lai nomainītu apkures sistēmu

J
jautā:
10. martā, 2022
Rita

Kur pieteikties apkures maiņai no gāzes apkures uz siltuma sūkni, kā arī privātīpašumam Ķekavā uz saules baterijām?

A
atbild:
13. martā, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Ministru kabineta noteikumi Nr. 150 “Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa “Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana mājsaimniecībās – atbalsts atjaunojamo energoresursu izmantošanai” nolikums” noteic, ka projekta iesniegumus pieņems un vērtēs valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Vides investīciju fonds”, kas arī pieņems lēmumus par finansējuma piešķiršanu vai atteikumu. Nolikums paredz starp iedzīvotāju un Vides investīciju fondu noslēgt līgumu. Konkurss tiks izsludināts 10 darbdienu laikā pēc šo noteikumu stāšanās spēkā. Noteikumi stājās spēkā 9. martā.

Vairāk par konkursa noteikumiem LV portāla skaidrojumā “Atbalsta programma fosilā kurināmā nomaiņai mājsaimniecībās”.